Termoprádlo Polandex ZeroWind/dri-release

69  s DPH

Zero Wind® je hydrofilná membrána s dynamickou priedušnosťou, skutočnou bariérou proti atmosférickým vplyvom, ktorá umožňuje osmotický prechod potu z teplejšej vnútornej časti do chladnejšej vonkajšej. Pri tomto procese je membrána schopná regulovať dýchanie v závislosti od vykonávanej aktivity: pri vysokej fyzickej aktivite bude transpirácia zosilnená.

Zerowind - Home | Facebook

Indsocks - We invest in quality - Partners

drirelease® Makes Selling to Consumers Easy

Termoprádlo Polandex ZeroWind/dri-release

Termoprádlo je vyrobené z prírodných vlákien. Je vodeodolné, priedušné a odolné voči vetru. Svoje vlastnosti si ponecháva aj po vypratí.

Je navhrnuté tak, aby poskytovalo čo najväčší komfort pri nosení. Vhodný na každodenné nosenie aj pri športových, či rôznych namáhavých aktivitách.

Športová termobielizeň je  vyrobená technológiou z mikrovlákna Silver ions s použitím iónov striebra, ktoré účinne eliminujú rast a množenie baktérií na pokožke, ktoré spôsobujú zápach. Ióny striebra sa z vlákna neodstránia ani po viacerých praniach, keďže sú zavedené priamo do jadra vlákna. Zavedenie iónov striebra do vlákna je doteraz najúčinnejším spôsobom antibakteriálnej ochrany spodnej bielizne a termobielizne.

 

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty