InfiRay GEMINI GEH50R – termovízny binokulár

4 590  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Nový multispektrálny binokulár s fúznou technológiou vychádzajúci z dizajnu tradičného binokulára pre pozorovanie vo dne aj v noci.

GEMINI GEH50R

Vďaka senzoru InfiRay s rozlíšením 640x512px a citlivosťou pod 25mK dokáže GEMINI detekovať objekt až na vzdialenosť 2600m. Okrem toho je tiež vybavený laserovým diaľkomerom do 1200m, plnofarebným AMOLED displejom na pozorovanie cez deň a nočným videním.

Dizajn spájajúci tradíciu s pohodlím

Gemini bol navrhnutý s ohľadom na užívateľov a vychádza z tradičného ďalekohľadového designu. Jeho ergonómia je tak ideálna pre náročné podmienky. Jednoduché ostrenie obrazu a príjemné uchopenie s protišmykovým povrchom zaisťujú príjemné ovládanie a minimalizujú únavu pri dlhšom pozorovaní.

Jasné detaily a snímky cez deň aj v noci

Gemini je vybavený najmodernejšími senzormi, čo mu umožňuje identifikovať objekty ako cez deň, tak aj v noci. Vďaka inteligentnému spracovaniu obrazu IUC môžete očakávať veľmi čisté a ostré pozorovanie aj za náročných poveternostných podmienok. Špeciálne funkcie zvýrazňovania a okrajovania objektov v okolitej krajine pomáhajú používateľom rýchlejšie identifikovať a získať prehľad o prostredí.

Široké spektrum funkcií pre rôzne situácie

Ďalšie funkcie binokulára Gemini zahŕňajú rôzne palety farieb, externý diaľkomer na meranie až do 1200m, režim obrazu v obraze, možnosť záznamu videa a zvuku, prehrávanie videa a možnosť pripojenia cez Wi-Fi s pomocou aplikácie lnfiRay Outdoor. Tento fúzny binokulár je veľmi bohatý na funkcie a ideálny pre lov a pozorovanie v poliach, lesoch aj na horách. Gemini je dodávaný s dvoma vysokokapacitnými a ľahko vymeniteľnými batériami typu 18650. Tieto batérie môžu vydržať až 6 hodín plnej prevádzky pri plnom nabití.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru - termovízia640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<25mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Optické zväčšenie4,1x
Detekcia termovízie2600m
Rozlíšenie senzoru - nočné videnie1920x1080px
Šošovka objektívu35mm
Zorné pole9,4° x 7,0°
Z8kladné zväčšenie3,8x
Digitálne zväčšenie1x – 4x
Typ displeja1024x768px, 2 – AMOLED
Výdrž6h
Batérie2x 18650 lith ium-ionové batérie /3,2Ah/3,7
Laserový diaľkomeráno do 1200m
Digitálny kompasáno
Wi-fiáno
Nahrávanie zvukuáno
Typ pripojeniaUSB-C
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha960g

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty