InfiRay TUBE TL 25 SE – termovízny puškohľad

1 760  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Séria Tube sa rozrástla o ďalší prvotriedny kúsok ktorého prvoradou úlohou bolo ponúknuť zákazníkovi rovnaký ultimátny výkon série TUBE v čo možno najmenšom prevedení. Zámerom bolo poskytnúť elegantný a rovnako výkonný termovízny zameriavač na ľahké subtílne guľovnice bez toho, aby bol znehodnotený ich prirodzene krásny vzhľad.

Prichádza v krátkom tele iba 31 centimetrov s hmotnosťou 720 gramov. Tieto parametre sú ako stvorené pre malé elegantné guľovnice. Súčasne nový TUBE TL 25 SE ponúka ešte lepší výkon za mimoriadne priaznivú cenu a to s ohľadom na množstvo inovácií, ktorý tento nový člen rodiny TUBE ponúka. Odteraz môžete zabudnúť na zoomovanie obrazu prostredníctvom tlačidiel a točítok, nový TUBE TL 25 SE ponúka ešte intuitívnejšie ovládanie zoomu, než kedykoľvek predtým. Stačí pootočiť prstencom na okulári rovnako, ako ste zvyknutí zo svojho puškohľadu. Samozrejme si TUBE TL 25 SE zachoval vlastnosti a inovácie modelového radu TUBE V2, ako konektivitu pre pripojenie diaľkomeru, vstavaný mikrofón, AMOLED displej a dokonca pridal aj aktiváciu nahrávania videa prostredníctvom spätného rázu.

TUBE TL25 SE

Kombináciou nového výkonného senzora 384x288px s citlivosťou pod 25mK a 25 mm šošovky objektívu dosahuje kompaktný termovízny zameriavač TL25 SE detekčnú vzdialenosť až 1300m.

Ideálna veľkosť

TUBE SA váži iba 720g, čo je o 28% menej v porovnaní s bežným 1kg termovíznym zameriavačom v tvare klasickej dennej optiky. Montáž je pomocou 25mm krúžkov a jeho rozmery zaisťujú maximálnu praktickosť a veľmi príjemnú manipuláciu.

Senzor 384x288px s citlivosťou NETD <25mK

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj TUBE TL25 SE disponuje novým moderným senzorom s rozlíšením 384x288px a citlivosťou menšou ako 25mK. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s AMOLED displejom vykreslí užívateľovi čistý a detailný obraz pozorovanej zveri.

Voliteľný externý diaľkomer

TUBE SE disponuje možnosťou pripojenia externého diaľkomeru (voliteľné – je možné dokúpiť) cez klasické rozhranie Bluetooth, vďaka čomu tak zistíte presnú vzdialenosť pozorovanej zveri a zvýšite svoju šancu na úspech pri love.

Ohromí svojou praktickosťou

Prístroj TUBE SE bol navrhnutý pre maximálny komfort pri love. Pre jednoduché a rýchle digitálne zväčšenie využíva klasický krúžok, na ktorý je používateľ zvyknutý pri používaní dennej optiky. Krúžok je vyrobený zo silikónového materiálu, ktorý je veľmi pohodlný, ľahko sa s ním otáča a nepreklzáva.

Už žiadne zložité ovládanie

TUBE SA ovláda viac ako 90% funkcií iba jedným otočným kolieskom, vďaka čomu prinesie viac pohodlia počas ovládania v noci. Menu a celý softvér produktu je navrhnutý tak, aby používateľ nestrácal čas a dokázal sa rýchlo prispôsobiť loveckej situácii.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru384x288px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<25mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu25mm
Zorné pole10,5° x 7,4°
Zväčšenie2 – 8x
Očný refiéf50mm
Priemer očného reliéfu6mm
Dioptrická korekcia-5 +4
Detekcia1300m
Typ displejaAMOLED
Typ batérieinterná 18650 – 3350mAh
Výdrž batérie11h interná+externá
Wi-fiáno
Foto/Videoáno
Nahrávanie zvukuáno
Typ pripojeniaUSB-C
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha720g
Rozmery310x70x70mm
Priemer tubusu25,4mm (25 krúžky)

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty