InfiRay SAIM SCH 50 – termovízny puškohľad

3 450  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Séria zameriavačov Saim je vyvinutá s dôrazom na funkčnosť, presnosť a jednoduché intuitívne ovládanie, ktoré zvládne naozaj každý. Rokmi preverená spoľahlivosť zameriavačov Saim dala rozvoj celému radu modelov.

Saim SCH50 ako posledný z rodiny Saim je zaradený v právom v prémiovej triede vďaka vysokému rozlíšeniu senzora s technológiou 12 µm. Dokonalý obraz dokresľuje kvalitný OLED displej a digitálne automatické úpravy, ktoré sa starajú o to najlepšie možné zobrazenie pozorovanej scény. Obrazová kvalita SCH50 je na takej úrovni, že na prvý pohľad je ľahko zameniteľná s kvalitou čiernobieleho filmu. Nízka hmotnosť Saimu, malé rozmery a možnosti pokročilého nastavenia z neho robia skutočnú jedničku v ultrakompatných termovíznych zameriavačoch.

SAIM SCH50

SAIM SCH50 bol stvorený pre užívateľov, ktorí hľadajú bezkonkurenčný prístroj v pomere cena/výkon s dokonale čistým obrazom. Ľahký a kompaktný SAIM je vybavený novým senzorom s rozlíšením 640x512px, 35mm šošovkou a novým OLED displejom.

Displej plný farieb a detailov

Nový vysoko kontrastný OLED displej umožňuje skvelé vykreslenie farieb, vyššiu rýchlosť odozvy a dokáže vytvárať príjemný a ostrejší obraz. Pri vývoji tiež mysleli na ušetrenie očí pri pozorovaní a používateľ si môže nastaviť mód C (cold) alebo W (warm).

InfiRay senzor 640x512px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj SAIM SCH50 disponuje senzorom s rozlíšením 640x512px.

Jednoduché ovládanie

Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho ovládanie bolo čo najľahšie a mohol sa v ňom zorientovať úplne každý.
Ovládanie je pomocou troch pogumovaných tlačidiel, ktoré skvele reagujú aj pri manipulácii v rukaviciach.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<40mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu50mm
Zorné pole8,8° x 6,6°
Základné zväčšenie2,9x
Digitálne zväčšenie1x – 4x
Očný reliéf48mm
Dioptrická korekcia5D
Detekcia2600m
Typ displejaOLED
Výdrž batérieaž 6h pri použití extendera
Typ batérie2x CR123 / 2x 16650
Digitálny kompasáno
Wi-fiáno
Nahrávanie zvukunie
Mobilná aplikáciaáno
Typ pripojeniaUSB-C
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha570g
Rozmery175x68x74mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty