InfiRay RICO RH 50 PRO – termovízny puškohľad

4 620  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Séria RICO patrí bezpochyby k najlepším termovíznym zameriavačom súčasnosti v ponuke InfiRay. To predovšetkým vďaka svojmu dokonalému obrazu, veľkému množstvu funkcií, ultimátnej výdrži batérie a naozaj veľmi vysokej odolnosti. RICO je termovízny zameriavač, ktorý sa vás pri prvom ohmataní ihneď získa.

RICO RH50 PRO predstavuje vrchol radu zameriavačov, ktoré boli vyvinuté s dôrazom na maximálny výkon a maximálnu odolnosť, ktorá je dosiahnutá robustnou konštrukciou housingu z leteckej zliatiny. Model RH50 PRO je mercedesom v ponuke InfiRay súčasnosti. RICO RH50 PRO prekvapí duálnym objektívom, intuitívnym ovládaním, pohodlnou korekciou paralaxy, nahrávaním zvuku, či neuveriteľnou detekčnou vzdialenosťou. Medzi jeho ďalšie významné prednosti patrí aj možnosť adaptívneho diaľkomeru, ktorý možno v prípade potreby zníženie hmotnosti ľahko odňať. RICO RH50 PRO je vybavené aj dvoma vyberateľnými batériovými kontajnermi, ktoré sú plne kompatibilné s pozorovacím monokulárom ZOOM. Preferencia užívateľov zameriavačov RICO RH50 PRO, čo sa výberu monokulára týka, je tak jasná.

RICO RLH50

RICO RH50 je vybavený výkonným 12 µm senzorom s vysokým rozlíšením 640×512 px a 50mm šošovkou z germánia. Kombinácia vylepšeného AMOLED displeja a aktualizovaného algoritmu obrazu poskytuje vysoko kvalitný a perfektne čistý obraz plný detailov.

Prídavný diaľkomer

RICO RH50 ponúka prídavný laserový diaľkomer, ktorý dokáže presne zobraziť vzdialenosť pozorovaného cieľa s presnosťou ± 1 m na maximálnu vzdialenosť 1000 m. Diaľkomer umožňuje užívateľovi meranie vzdialenosti v dvoch režimoch – jednorazové a nepretržité meranie vzdialenosti.

Displej AMOLED

Vysoko kontrastný Active-Matrix OLED mikro displej s HD rozlíšením ponúka ostrý obraz, živé farby dokonale vykreslenú čiernu. Displej má vynikajúcu kvalitu obrazu a poskytuje bezchybný výkon aj pri teplotách bod bodom mrazu.

Výdrž až 12 hodín

Vysoko kvalitná a účinná Li-ion batéria (dock) 3,7 V, 4400 mAh zaisťuje prevádzku prístroja po dobu 6h. Batériu je možné rýchlo vybrať a vymeniť za novú.

INFIRAY senzor 640x512px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj RICO RH50 disponuje senzorom s rozlíšením 640x512px a citlivosťou menšou ako 40 mK.

Stvorený pre extrémne podmienky

Telo produktu je vyrobené zo špeciálnej hliníkovej zliatiny, ktorá odolá každej nepriaznivej situácii. RICO bol otestovaný na zbraniach o sile 6000 joulov a na väčších kalibroch až do .375H&H,12-gauge a 9,3×64.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<40mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu25mm/50mm
Zorné pole17,6° x 13,2° / 8,8° x 6,6°
Optické zväčšenie1,5 – 3x
Digitálne zväčšenie1x-4x
Očný refiéf55mm
Priemer očného reliéfu6mm
Detekcia2600m
Typ displejaAMOLED
Rozlíšenie displeja1024x768px
Typ batérie3,7V 4400mAh
Výdrž batérie2 x 6h
Wi-fiáno
Foto/Videoáno
Nahrávanie zvukuáno
Laserový diaľkomeráno, verzia LRF
Typ pripojeniaUSB-C
VodeodolnosťIP67
Váha840g
Rozmery251x61x58mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty