InfiRay HYBRID 50 W LRF – termovízny puškohľad

5 285  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Predstavuje nový míľnik medzi termovíznymi zameriavačmi. Jeho koncepcia je navrhnutá tak, aby uspokojila tých najnáročnejších lovcov vo všetkých ohľadoch. Prepracovaný balistický kalkulátor spoločne s vysoko presným laserovým diaľkomerom robia zo zameriavača Hybrid HYH50 prístroj pre skutočných znalcov termovíznej loveckej techniky.

Bol navrhnutý pre lov na extrémne vzdialenosti na veľmi výkonných kalibroch. Tomu úplne zodpovedá jeho ultimátna odolnosť, nezvyčajne veľký očný reliéf a militárny vzhľad. Hybrid disponuje prepracovaným balistickým kalkulátorom, ktorý po zmeraní vzdialenosti zadá priamo na displeji balistickú korekciu pre presný výstrel. Súčasne je možné priamo v aplikácii InfiRay Outdoor balistické údaje upravovať a meniť profily. Dokonca si používateľ môže cez APP upraviť a nahrať vlastný balistický kríž, čo sú možnosti zatiaľ nevídané. Hybrid nesie názov vďaka svojmu duálnemu využitiu. Jedným stlačením tlačidiel z neho totiž vytvoríte predsádku. Neskutočne ostrý obraz na veľkom AMOLED displeji a sofistikovane vylepšené digitálne zoomovanie s potlačeným rokladom obrazu Hybrid HYH50 jednoznačne predurčili pre lovcov, ktorí nemajú vo vzdialenostiach streľby absolútne žiadne limity.

HYBRID HYH50W

Hybrid bol stvorený pre všetkých, ktorí hľadajú nekompromisný výkon spoločne s odolným telom a množstvom praktických a technologických vychytávok. Hybrid je tiež vybavený balistickým kalkulátorom s presnosťou až ±1MOA. Hybrid si kladie za cieľ priniesť vám lov ako nikdy predtým.

Displej plný farieb a detialov

Nový vysoko kontrastný AMOLED displej umožňuje skvelé vykreslenie farieb, vyššiu rýchlosť odozvy a dokáže vytvárať príjemný a ostrejší obraz. Pri vývoji tiež mysleli na ušetrenie očí pri pozorovaní a používateľ si môže nastaviť mód C (cold) alebo W (warm). Dokonalé vykreslenie a čistý obraz v každej situácii.

Moderný InfiRay senzor 640x480px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj HYBRID disponuje novým moderným senzorom s rozlíšením 640x480px.

Diaľkomer do 1000/2000m

Voliteľným príslušenstvom je laserový diaľkomer, ktorý je do 1000m a 2000m. Stačí len zvoliť variant pre Vás, pripojiť diaľkomer k prístroju a môžete si vychutnávať automatické počítanie balistiky vďaka inovatívnemu balistickému počítaču v prístroji.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru640x480px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<40mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu50mm
Zorné pole8,8° x 6,6°
Digitálne zväčšenie1x-8x
Dioptrická korekcia+/- 5
Detekcia2600m
Typ displejaAMOLED
Rozlíšenie displeja2560x1920px
Typ batérie2xdock 4400 mAh
Výdrž batérie6h
Wi-fiáno
Foto/Videoáno
Nahrávanie zvukuáno
Automatické nahrávanie videa po výstreleáno
Automatický režim spánkuáno
Balistický počítačáno
Laserový diaľkomeráno, voliteľný, možnosť dokúpiť 1000/2000m
Typ pripojeniaUSB-C
VodeodolnosťIP67
Váha940g
Rozmery280x77x76mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty