InfiRay GENI GL 35R – termovízny puškohľad

2 740  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Vznik dlho očakávanej novinky Geni bol podmienený požiadavkou na odolný, výkonný a kompaktný zameriavač s diaľkomerom. Že sa zámer podaril, sme po našich testoch úplne presvedčení. S Geni budete vždy poznať presnú vzdialenosť svojho cieľa.

Geni s originálnym dizajnom, a vysoko výkonným laserovým diaľkomerom, ktorý je čo do presnosti plne porovnateľný s prémiovými výrobcami meracej techniky, dostal do výbavy mimoriadne výkonný dobíjací akumulátor s označením 26650, ktorý vás nikdy nenechá v štichu. Dostatok výkonu senzora s technológiou 12 µm pre lov v neštandardných vzdialenostiach a jednoduché ovládanie prístroja ho priamo predurčili ako špecialistu na lov v otvorených terénoch.

GENI GL35R

GENI GL35R je vybavený výkonným 12 µm senzorom s vysokým rozlíšením 384×288px a 35mm šošovkou z germánia. Kombinácia vylepšeného OLED displeja a aktualizovaného algoritmu obrazu poskytuje vysoko kvalitný a perfektne čistý obraz plný detailov.

Ideálna veľkosť

Dizajn GENI GL35R bol navrhnutý pre tých, ktorí vyžadujú ľahký a odolný produkt pre šialanie a zároveň skvelú kvalitu obrazu s možnosťou presne určiť vzdialenosť pozorovanej zveri vďaka laserovému diaľkomeru, ktorý dokáže merať s presnosťou na +/-1m. Ideálny pomocník na lov v poľných poľovných revíroch.

AMOLED displej

AMOLED displej s HD rozlíšením ponúka ostrý obraz, živé farby a dokonale vykreslenú čiernu. Displej má vynikajúcu kvalitu obrazu a poskytuje bezchybný výkon aj pri teplotách bod bodom mrazu.

Vymeniteľná batéria

Vysoko kvalitná a účinná batéria s označením 26650 zaisťuje prevádzku prístroja po dobu 8h. Batériu je možné rýchlo vybrať a vymeniť za novú.

INFIRAY senzor 384x288px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj GENI GL35R disponuje senzorom s rozlíšením 384x288px a citlivosťou menšou ako 35 mK.

Ovládanie ktoré zvládne každý

Ovládanie prístroja bolo navrhnuté tak, aby bolo čo najpohodlnejšie a dokázal sa v ňom vyznať naozaj každý. Telo produktu je osadené tlačidlami, ktoré sú pri krátkom stlačení určené pre zapnutie, digitálne zväčšenie, nahrávanie a meranie vzdialenosti. Skrátka všetko, čo potrebujete na akčný lov.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru384x288px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<35mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu35mm
Zorné pole7,5°x5,7°
Zväčšenie2,8 – 11,2x
Dioptrická korekcia+/-5
Detekcia1800m
Typ displejaAMOLED
Výdrž batérie8h
Typ batérieVyměnitelná 26650
Wi-fiáno
Foto/Videoáno
Nahrávanie zvukunie
Typ pripojeniaUSB-C
Laserový diaľkomeráno, do 1000m
VodeodolnosťIP67
Váha600g
Rozmery225x100x61,5mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty