InfiRay GENI GH 50R – termovízny puškohľad

3 910  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Je priamou reakciou na požiadavky európskeho trhu, ktorý vyžadoval malý kompaktný zameriavač s maximálnym výkonom a rozlíšením senzora s integrovaným presným laserovým diaľkomerom s veľkým dosahom.

Medzi hlavné prednosti Geni GH50R patria jeho rozmery, hmotnosť a výkonný laserový diaľkomer integrovaný priamo v tele prístroja. Spoločným menovateľom modelov Geni je vysoká spoľahlivosť, ultimátna odolnosť a dokonale jednoduché ovládanie, ktoré zvládne na prvýkrát úplne každý. Vývojári mysleli pri koncipovaní nového Geni GH50R aj na balistickú stránku prístroja a integrovali do neho možnosť nahrania vlastnoručne vytvoreného balistického kríža cez mobilnú aplikáciu InfiRay Outdoor.

 

GENI GH50R

GENI GH50R je vybavený výkonným 12 µm senzorom s vysokým rozlíšením 640×512px a 50mm šošovkou z germánia. Kombinácia vylepšeného AMOLED displeja a aktualizovaného algoritmu obrazu poskytuje vysoko kvalitný a perfektne čistý obraz plný detailov.

Ideálna veľkosť

Dizajn GENI GH50R bol navrhnutý pre tých, ktorí vyžadujú ľahký a odolný produkt pre šialanie a zároveň skvelú kvalitu obrazu s možnosťou presne určiť vzdialenosť pozorovanej zveri vďaka laserovému diaľkomeru, ktorý dokáže merať s presnosťou na +/-1m. Ideálny pomocník na lov v poľných poľovných revíroch.

AMOLED displej

AMOLED displej s HD rozlíšením ponúka ostrý obraz, živé farby a dokonale vykreslenú čiernu. Displej má vynikajúcu kvalitu obrazu a poskytuje bezchybný výkon aj pri teplotách bod bodom mrazu.

Vymeniteľná batéria

Vysoko kvalitná a účinná batéria s označením 26650 zaisťuje prevádzku prístroja po dobu 7,5h. Batériu je možné rýchlo vybrať a vymeniť za novú.

INFIRAY senzor 640×512px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj GENI GH50R disponuje senzorom s rozlíšením 640×512px a citlivosťou menšou ako 35 mK.

Ovládanie ktoré zvládne každý

Ovládanie prístroja bolo navrhnuté tak, aby bolo čo najpohodlnejšie a dokázal sa v ňom vyznať naozaj každý. Telo produktu je osadené tlačidlami, ktoré sú pri krátkom stlačení určené pre zapnutie, digitálne zväčšenie, nahrávanie a meranie vzdialenosti. Skrátka všetko, čo potrebujete na akčný lov.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<35mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu50mm
Zorné pole8,8° x 6,6°
Zväčšenie3 – 12x
Detekcia2600m
Typ displejaAMOLED
Výdrž batérie7,5h
Typ batérieVymeniteľná 26650
Wi-fiáno
Foto/Videoáno
Nahrávanie zvukunie
Typ pripojeniaUSB-C
Laserový diaľkomeráno, do 1000m
VodeodolnosťIP67
Váha600g bez batérie
Rozmery225x100x61,5mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty