InfiRay MATE MAL 25 – termovízna predsádka

2 155  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Je skvelou ekonomickou voľbou pre milovníkov predsádok, ktorí im dávajú prednosť napríklad kvôli striedaniu na viacerých denných puškohľadoch. Nízka hmotnosť a veľmi pekný dizajn spolu s odnímateľným ovládacím panelom vytvárajú z predsádok série MATE pohotového spoločníka pre lov nielen v noci.

Vyniká najmä veľmi vysokým výkonom aj napriek svojmu nižšiemu rozlíšeniu 384×288. Nemenej zaujímavá je možnosť pripojenia externého laserového diaľkomeru, čo je v súčasnosti vo svete predsádok unikátom. V balení nájde zákazník powerbanku, ktorý je možné v prípade potreby pripojiť rýchloupínačom na tubus puškohľadu a zaistiť tak pre svoj MATE MAL 38 maximum energie aj v extrémnych situáciách. Ovládací panel predsádok MATE je na tele držaný silným magnetom, pričom je možné odňať a pripevniť páskou napríklad na zbraň kvôli dosahu, alebo môžete ovládať svoj MATE napríklad z vrecka nohavíc.

MATE MAL25

MATE MAL25 je vyrobený zo zliatiny horčíka, čo výrazne znižuje hmotnosť o 50% a zlepšuje presnosť. MATE disponuje množstvom praktických funkcií, vrátane odnímateľných magnetických tlačidiel, ktoré môžete upevniť na pažbu, prídavný laserový diaľkomer a režimom monokulára. Je ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí chcú kompaktnú veľkosť, praktickosť a detailný obraz.

Nízka hmotnosť

MATE MAL25 má o 20% nižšiu hmotnosť ako ostatné produkty tohto typu. Jeho hlavnou výhodou sú aj rozmery, vďaka ktorým sa s ním veľmi dobre manipuluje.

Nový senzor 384x288px s NETD pod 25mK

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj MATE MAL25 disponuje senzorom s rozlíšením 384x288px a citlivosťou menšou ako 25 mK!

Presnosť 1,5MOA

MATE MAL25 bol vyvinutý tak, aby bolo možné ho využívať na každej poľovníckej kalibru a napriek tomu si zachoval svoju presnosť 1,5MOA.

Diaľkomer ako externý zdroj na napájanie

Laserový diaľkomer je pre MATE voliteľné príslušenstvo, ktoré si môže používateľ zakúpiť. Uchytenie je pomocou lišty a zároveň funguje ako externé napájanie, ktoré predĺži výdrž produktu o 4 hodiny.

Predsádka a monokulár

Externý okulár je možné voliteľne prikúpiť a užívateľ tak môže prístroj využívať aj na bežné pozorovanie ako monokulár. Pri love potom stačí len nacvaknúť na adaptér na puškohľade.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru384x288px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<25mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu25mm
Zorné pole10.6°x7,9°
Zväčšenie v režime monokulára1 – 4x
Detekcia1300m
Typ displejaOLED
Rozlíšenie displeja1024x768px
Typ batérieInterná (4h) + Externý bateriový dock (7h)
Výdrž batérie11h
Wi-fiáno
Foto/Videoáno
Nahrávanie zvukuáno
Laserový diaľkomeráno, voliteľný, možno dokúpiť
Typ pripojeniaUSB-C
VodeodolnosťIP67
Váha460g
Rozmery132x62x68mm
Presnosť1,5MOA

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty