Professor Optiken Westerwald LEM 50 | Termokamera s laserovým diaľkomerom

2 599  s DPH

Dostupné na objednávku

Informácie o produkte

Termokamera Professor Optiken Westerwald LEM 50 je vybavená novým výkonným detektorom VOx, ktorý v kombinácii s 50 mm manuálne zaostrovateľným objektívom umožňuje detekčný dosah až 2 500 metrov. Termovízna kamera má podobný dizajn ako videokamera a veľmi pohodlne padne do ruky (vhodná pre pravákov aj ľavákov). Vďaka tomu je Westerwald LEM 50 dokonalým spoločníkom pre používateľov, ktorí hľadajú kompaktné a výkonné zariadenie pre veľmi veľké poľovné revíry a pozorovanie na veľké vzdialenosti. Detektor VOx LEM 50 má 384 x 288 pixelov a rozstup pixelov 17 µm. Pre zobrazenie termálneho obrazu je nainštalovaný OLED farebný displej s 1 024×768 pixelov. To postačuje, aby ste rozpoznali aj detaily pri pozorovaní. Prenos obrazu je vďaka snímkovej frekvencii 50 Hertzov absolútne plynulý. Termokamera je vybavená 3,9-násobným optickým zväčšením a plynule nastaviteľným 15,6 násobným  digitálnym zväčšením, pričom zaostrenie objektívu je možné upraviť manuálne. Termokamera má navyše integrovaný laserový diaľkomer s dosahom až 1 000 metrov. Má presnosť merania ± 1 meter. Pomocou LEM 50 teda môžete rýchlo a ľahko určiť vzdialenosť pozorovaných objektov. Nanotechnologicky pokryte HD šošovky umožnujú dokonalý prenos obrazu.

Termokamera má štandardné režimy zobrazenia, pomocou ktorých je možné zobrazovať zdroje tepla – čierny, biely, červený a plnofarebný. Termokamera má navyše zelený režim, ako aj zobrazenie hot spotu, ktoré šetrí Váš zrak! Už žiadne unavené oči, zobrazenie je jemné ako na klasických nočných videniach v jemne zelenej farbe. Video obraz je možné prenášať a zaznamenávať na zariadenia Android alebo IOS (aplikácia) pomocou funkcie WiFi (dosah = 50 m) alebo na vhodné koncové zariadenia pomocou dodávaného USB kábla. Westerwald LEM 50 má navyše integrovanú pamäť 32 GB, ktorá ponúka dostatok priestoru pre vaše fotografie a videozáznamy.

Termovízna kamera Professor Optiken Westerwald LEM 50 je robustne vyrobená, vodotesná a chránená proti prachu (trieda ochrany IP: IP 67) a má pripojenie na  ¼ palcový statívový bajonet. Integrovaná lítium-iónová batéria má výdrž až 8 hodín a dá sa pohodlne nabíjať pomocou priloženého kábla USB.

Priemer objektívu (mm): 50
snímková frekvencia (Hz): 50
materiál detektora: VOx
rozlíšenie / pixel detektora: 384 x 288
rozteč pixelov (µm): 17
uzávierka: automatická a manuálna
zorné pole (šírka x výška): 7,4 ° x 5,6 °
zorné pole (m na 100 m): 13,0
detekcia (m): 2500
optické zväčšenie: 3,9x
digitálne zväčšenie: až 15,6-krát (plynulé)
zameranie: manuálne
laserový diaľkomer (vzdialenosť): áno (1 000 m) s automatickým scanovaním
úložisko obrázkov a videa (interné): áno (32 GB)
WiFi prenos: áno
prenos videa: cez USB
Trieda ochrany IP: IP67
režimy obrazu: čierna, biela, červená, zelená, hot spot a plná farba (dúhová)
batéria: integrovaná lítium-iónová

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty