InfiRay UNIQUE UH 50 – termovízny monokulár

2 905  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

UNIQUE je termovízny monokulár pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú čistý a jasný obraz plný detailov. Unique je vybavený novým senzorom s rozlíšením 640x512px a plnofarebným AMOLED displejom. Ideálny pomocník pre tých, čo hľadajú pozorovací monokulár na rozoznanie zveri na veľké vzdialenosti.

Termovízny monokulár UNIQUE poskytuje mnoho užívateľsky prívetivých funkcií, vrátane nahrávania videa so zvukom, pomerový diaľkomer, Wi-Fi na spárovanie s aplikáciou InfiRay Outdoor, živý prenos streamu, rôzne farebné palety, funkciu na šetrenie vašich očí a množstvo ďalšieho.

UNIQUE UH50

UNIQUE je profesionálny termovízny monokulár na profesionálnej úrovni vybavený vysoko výkonným senzorom a plnofarebným HD AMOLED displejom s vysokým rozlíšením. Skvelý pomocník pre veľmi náročných užívateľov.

Nový FULL HD AMOLED displej

UNIQUE disponuje vstavaným 0,4 palcovým full-farebným HD displejom v rozlíšení 1440×1080px. V spojení s novým okulárom predstavuje jasnejšie a pohodlnejšie videnie výrazne šetrí oči pri pozorovaní.

Moderný senzor 640x512px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj UNIQUE disponuje senzorom s rozlíšením 640x512px. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s OLED displejom poskytne veľmi príjemné pozorovanie zveri za každej situácie.

20 hodín v prevádzke

Nový algoritmus zaisťuje výraznú úsporu batérie a spoločne s vymeniteľnou vysokokapacitnou lítium-iónovou batériou 4400mAh zaisťuje až 10 (2x10h) hodín prevádzky. Batériu je možné jednoducho vybrať a vymeniť.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<25mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu50mm
Zorné pole8,8° x 6,6°
Digitálne zväčšenie1x – 4x
Optické zväčšenie4x
Očný reliéf5,5mm
Dioptrická korekcia5D
Detekcia2600m
Typ displejaAMOLED
Výdrž batérie2x 10h
Digitálny kompasáno
Wi-fiáno
Nahrávanie zvukuáno
Mobilná aplikáciaáno
Laserový diaľkomernie
Typ pripojeniaUSB-C
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha650g
Rozmery205x65x60mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty