InfiRay FINDER FH 35 LRF V2 – termovízny monokulár s diaľkomerom

2 450  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

Produkty radu Finder sú kompaktných rozmerov a ľahko sa ovládajú. Sú dizajnovo koncipované pre ovládanie jednou rukou, čo ich robí užívateľsky veľmi prívetivým prístrojom. V kombinácii s integrovaným laserovým diaľkomerom je rad Finder jednou z najvyhľadávanejších.

Nový, inovovaný Finder FH35 LRF V2 má vstavaný laserový zameriavací modul, ktorý pomáha rýchlo a presne zmerať a zobraziť vzdialenosť cieľa. Presnosť merania na úrovni ± 1 m s maximálnym dosahom 800 m je úplne dostačujúca pre všetky lovecké príležitosti. Presný laserový diaľkomer poskytuje meranie v režime jednoduchého merania, alebo v režime scanovania cieľa. Rozlíšenie 640x512px s roztečou pixelu 12µm a citlivosťou pod 20mK ponúkne užívateľovi veľmi príjemný, detailný a ostrý obraz s výborným prekreslením pozorovanej scény.

FINDER FH35R V2

Vreckový termovízny monokulár FINDER disponuje laserovým diaľkomerom do 800m s presnosťou na meter, veľmi praktickými rozmermi a množstvom veľmi užitočných funkcií.

Kompaktný pracant

Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho ovládanie bolo čo najľahšie a mohol sa v ňom zorientovať úplne každý. Ovládanie je pomocou štyroch pogumovaných tlačidiel, ktoré skvele reagujú aj pri manipulácii v rukaviciach. FINDER sa zmestí do vrecka a vďaka plochému dizajnu sa aj veľmi príjemne drží.

Moderný senzor 640x288px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj FINDER FH35R disponuje novým moderným senzorom s rozlíšením 640x512px a citlivosťou pod 20mK. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s AMOLED displejom poskytne veľmi príjemné pozorovanie zveri za každej situácie.

Diaľkomer až do 800m

FINDER bol vytvorený pre užívateľov, ktorí chcú výrazne zväčšiť úspech pri love. Do jeho kompaktného tela bol navrhnutý diaľkomer, ktorý dokáže presne na +-1m zmerať vzdialenosť zveri od lovca. Užívateľ môže na meranie využiť dva módy – kontinuálny a jednotný.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<20mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu35mm
Zorné pole10,5° x 7,9°
Digitálne zväčšenie1x – 4x
Optické zväčšenie2x
Očný reliéf5,5mm
Dioptrická korekcia5D
Detekcia1800m
Typ displejaAMOLED
Výdrž batérie6h
Digitálny kompasáno
Wi-fiáno
Nahrávanie zvukunie
Mobilná aplikáciaáno
Laserový diaľkomeráno, do 800m
Typ pripojeniaUSB-C
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha400g
Rozmery160x90x50mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty