InfiRay EYEIII E3 PLUS – termovízna kamera

1 455  s DPH

Na sklade

EYE III, zo série EYE, si zachováva výnimočnú technickú silu EYE II, ale je vytvorený na iný účel: Zlepšite svoju efektivitu lovu počas používania.

Na to slúži EYE III, pretože je orientovaný na používateľa tým, že poskytuje ultra čisté zobrazenie a jednoduché ovládanie, ako rýchly štart a rolovacie koliesko na vykonávanie väčšiny operácií.

Funkcie a výhody

Kryt objektívu pre rýchly štart

Zariadenie sa automaticky zapne a vypne, keď otvoríte alebo zatvoríte kryt objektívu, čo vám ušetrí problémy s hľadaním tlačidiel v tme. Ďalším spôsobom, ako zapnúť zariadenie, je dlhé stlačenie rolovacieho kolieska.

Rolovacie koliesko pre rýchle ovládanie

EYEIII využíva rolovacie koliesko. „Otočiť + stlačiť“ môže vykonávať väčšinu operácií tradičných tlačidiel na dosiahnutie efektívnejšieho lovu.

Magnetická nabíjačka

EYE III využíva magnetickú nabíjačku. Magnetická nabíjacia hlava pre rýchle nabíjanie, ktorá dokáže nabiť batériu na 90% za jednu hodinu, schopná viac ako 8 hodín prevádzky.

12um senzor s NETD<25mK

EYE III je vybavené vysokovýkonným infračerveným detektorom s NETD<25mK. Pomôže vám objaviť drobné detaily, zatiaľ čo OLED obrazovka zaručí, že obraz bude dobre zobrazovaný.

 

Vylepšené základné zväčšenie 5,0 (E3MAX)

Vylepšené základné zväčšenie 5,0 umožňuje EYEIII pomôcť nám poľovníkom jednoduchšie a rýchlejšie identifikovať ciele, čím sa výrazne zlepší miera úspešnosti pri love.

Režim ultračistého spracovania obrazu

Vstavaná tepelná technológia Ultra-clear Mode InfiRay je navrhnutá pre nepriaznivé počasie, ako sú daždivé, snežné, hmlisté dni atď. Zvyšuje čistotu termovízneho zobrazenia a celkové detaily.

Jedinečné scénické režimy

EYE III využíva jedinečné obrazové algoritmy režimu scény založené na rôznych podmienkach používania, aby ste si ušetrili prácu pri nastavovaní parametrov.

Vstavaný videorekordér a mikrofón

Nahrávanie a vstavaný mikrofón dokážu realizovať vstup synchronizácie zvuku, už žiadne tiché videá bez zvuku.

32 GB úložisko

EYE III prichádza s 32 GB pamäte na uloženie 57 000 obrázkov alebo 48 hodín videa. Nasnímané videá a obrázky je možné jednoducho preniesť do smartfónu rýchlosťou blesku prostredníctvom aplikácie.

Rozlíšenie senzoru384x288px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<25mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu25mm
Zorné pole10,5° x 7,9°
Základné zväčšenie2,9x
Očný reliéf20mm
Priemer očného refiéfu5,5mm
Dioptrická korekcia5D
Detekcia1300m
Typ displejaOLED
Výdrž batérieaž 8h
Digitálny kompasáno
Wi-fiáno
Nahrávanie zvukuáno
Typ pripojeniaUSB-C, magnetické
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha480g
Rozmery54 x 180 mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty