InfiRay E6 Pro V3 – termovízna kamera

2 540  s DPH

Na sklade

E6 Pro V3 je výkonný a ekonomický termovízny monokulár, ktorý využíva 12μm tepelný snímač s rozlíšením 640*512 so snímačom NETD≤25mK (@25°C, F#=1,0) a HD OLED displej s vysokým kontrastom. V rámci inovatívneho zlepšovania kvality termovízie a multifunkčnosti prináša obrovskú technickú výhodu a skúsenosti v tejto oblasti.

Funkcie a výhody

Vrecková termovízna kamera

InfiRay EYEⅡ E6 Pro V3 je vreckový termovízny monokulár s hmotnosťou ≤ 500 g na vonkajšie prieskumy. Pomáha odhaliť a ľahko rozpoznať ciele vzdialené viac ako 2000 metrov. Je ideálnym spoločníkom nielen pri poľovačkách, ale aj pri nočných pozorovaniach.

12μm snímač s NETD ≤25mK (@25°C, F#=1.0)

Je vybavená vysokovýkonným keramickým snímačom InfiRay 12μm 640×512px s vysokým rozlíšením NETD ≤25mk (25°C, F#=1,0). Tento snímač je ľahší, má nižšiu spotrebu energie a zabezpečuje vynikajúcu identifikáciu detailov aj v poveternostných podmienkach, keď je tepelný kontrast veľmi nízky.

Vysoká kvalita obrazu

E6 Pro V3 umožňuje získať technologickú výhodu v oblasti termovízneho zobrazovania. Vďaka bohatým detailom bude hľadanie cieľov v tme oveľa jednoduchšie. Monokulár sa vyznačuje vynikajúcou výkonnosťou v širokom teplotnom rozsahu.

Vstavaný režim Ultra Clear

Vstavaná technológia režimu Ultra Clear od InfiRay pozostáva z softvéru, ktorý vďaka algoritmom navrhnutým na prácu v podmienkach, ako sú daždivé, snehové alebo hmlisté dni, zvyšuje jasnosť termovízneho obrazu a celkové detaily. Režim Ultra Clear vedie k podrobnejšiemu zobrazeniu a vylepšeným možnostiam identifikácie.

Vysokokontrastný mikrodisplej HD OLED

Vstavaný mikrodisplej OLED s rozlíšením 1024×768 zabezpečuje lepšie zobrazenie farieb a rýchlejšiu odozvu, čo umožňuje zobrazenie ostrejších obrazov a výraznejších farieb.

Viacero režimov obrazu

Aby obraz vyhovoval rôznym požiadavkám užívateľov, produkty ponúkajú dva odtiene: C (chladný) odtieň a W (teplý) odtieň. V chladnom odtieni sa dosahuje vizuálne výraznejšie zobrazovanie s bohatými detailmi a osvetlením cieľov. V teplom odtieni môžu užívatelia dosiahnuť mäkšie zobrazenie a vyhnúť sa únave očí spôsobenej dlhým sledovaním.

Detekcia až do 1800 metrov

V spojení so silným zaostrovaním a vysokocitlivým termálnym snímačom, E3 Max V3 poskytuje výnimočné pozorovacie schopnosti. Toto zariadenie je schopné detegovať človeka strednej výšky zo vzdialenosti približne 1818 metrov v úplnej tme.

detekcia ciela

Funkcie PIP (Obraz v obraze)

Vstavaná funkcia Picture-in-Picture zlepšuje presnosť poskytnutím 2x zväčšeného obrazu oblasti zacielenia v hornej časti displeja. Pomáha vám priblížiť si ciele a zároveň si udržať celé zorné pole.

Viacero režimov obrazu

Režim zvýraznenia teplého cieľa poskytuje lepšiu schopnosť zvýrazňovania objektov s viacerými možnosťami voľby ako biely horúci, čierny horúci, červený horúci a farebná paleta. Širšie rozsahy detekcie a prevádzkových teplôt s funkciou sledovania teplých miest.

Vstavaný video rekordér a Wi-Fi pripojenie

Monokulár disponuje zabudovanou pamäťou 32 GB na ukladanie zachytených fotografií a videí a taktiež Wi-Fi modulom, ktorý umožňuje súčasné pripojenie až 4 zariadení.

Rozlíšenie senzoru640x512px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<25mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu50mm
Zorné pole8,8° x 7°
Digitálne zväčšenie1x-4x
Optické zväčšenie2,9x
Očný reliéf20mm
Dioptrická korekcia-5 – +5
Detekcia2600m
Typ displejaOLED
Rozlíšenie displeja1024x768px
BatériaLi-ion batéria 3,7V, 3600mAh
Výdrž batérieaž 6h
Wi-fiáno
Foto/videoáno
Nahrávanie zvukunie
Mobilná aplikáciaáno
Laserový diaľkomernie
Typ pripojeniaUSB-C / 5V
Úložisko32GB
VodeodolnosťIP67
Váha500g
Rozmery202 x 65 x 64 mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty