InfiRay CABIN CBL 19 – termovízna kamera s LED svetlom

1 210  s DPH

Skladom u dodávateľa, dostupné do 3 dní

CBL 19 Je malý, ľahký, výkonný termovízny monokulár. Jasný kontrastný obraz, dva výmenné akumulátory s bajonetovým zámkom, posuvná páčka pre rýchle zaostrenie, vstavané LED svietidlo s dosvitom 50 metrov a ďalšie funkcie z neho robia jeden z najobľúbenejších monokulárov pre nočný lov.

Inovatívny dizajn, ergonomický tvar a skvelý obraz ho radí medzi bestsellery.

Funkcie a výhody

Termovízny monokulár Cabin je kompaktný, ľahký, pohodlne sa drží a ľahko sa ovláda jednou rukou. Jeho batériu je možné rýchlo vybrať a vymeniť. Vďaka vynikajúcim funkciám a vstavanému LED osvetleniu môže byť termovízia Cabin používaná nielen na nočný lov, ale tiež sa skvele hodí na dohľadávanie zveri.

Svietidlo a rýchle ostrenie

Cabin vám umožní pohotovo doostriť obraz vďaka tlačidlu rýchleho zaostrenia, ktoré má rozsah 100 °. Disponuje tiež vstavaným svietidlom, ktoré sa skvele hodí napríklad pri dohľadávaní zveri.

Moderný senzor 384x288px

InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj CABIN disponuje senzorom s rozlíšením 384x288px.
InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s LCOS displejom o rozlíšení poskytne veľmi príjemné pozorovanie zveri za každej situácie.

Detekcia až 1 km

Kombináciou výkonného senzora InfiRay a 19 mm šošovky objektívu dosahuje termovízny monokulár CABIN CBL19 detekčnú vzdialenosť až 1 kilometer. Pri vhodnom počasí sa detekčná vzdialenosť ešte navyšuje.

Aplikácia InfirayOutdoor

Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor! prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Rozlíšenie senzoru384x288px
Veľkosť pixelu12µm
NETD - citlivosť na tepltné rozdiely<40mK
Obnovovacia frekvencia50Hz
Šošovka objektívu19mm
Zorné pole13,8° x 10,4°
Digitálne zväčšenie1x – 4x
Optické zväčšenie2x
Očný reliéf20mm
Dioptrická korekcia-5 – +5
Detekcia1000m
Typ displejaLCOS 1280x960px
Výdrž batérieaž 7,5h
Foto/Videoáno
Wi-fiáno
Nahrávanie zvukunie
Mobilná aplikáciaáno
Laserový diaľkomernie
Typ pripojeniaUSB-C / 5V
Úložisko16GB
VodeodolnosťIP67
Váha380g
Rozmery165x50x85mm

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty