Termovízny laserový diaľkomer FH35R

2 150  s DPH

Na sklade

V zariadení sa snúbili najmodernejšie technológie v oblasti termovízií a laserových diaľkomerov. Spojením týchto technológií vznikol kompaktný produkt v ergonomickom dizajne slúžiaci na detailné pozorovanie vzdialených únikov tepla , s presným meraním vzdialenosti.

Kľúčové vlastnosti:
Moderný keramický mikrobolometer 

Pripojenie vysokokvalitného detektora 640×512 s veľkosťou pixelu 12 μm  a zdokonalený zobrazovací algoritmus zaisťuje vysokú kvalitu obrazu s automatickým nastavením kontrastu na rýchlejšie sledovanie cieľa.
Vynikajúci displej –  Kombinácia FULL HD displeja s vysokým rozlíšením (1280 x 960 pixelov) s vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám (od -20 do + 50 ° C) je istotou, že zariadenie nesklame ani v najťažších podmienkach.
Ľahký a kompaktný – Premyslený dizajn, nízka hmotnosť a malé rozmery

Napájané špeciálnymi vysokovýkonnými batériami.

WIFI a 16GB vnútornej pamäte – umožňuje nahrávanie vašich zážitkov a ich okamžité zdieľanie cez telefón

Jednoduchá obsluha
Vreckový dizajn spojený s nízkou hmotnosťou len 320g  a intuitívnym ovládaním umožňujú použitie prístroja v akejkoľvek situácii. zabudovaný laserový modul umožňuje s presnosťou na + – 0,5m zmerať vzdialenosť objektu do 600m. Zabudované senzory kontrolujú intenzitu tepelného vyžarovania objektu a prispôsobujú výkon mikroboltmetra aktuálnej situácii. Toto umožňuje efektívne využitie energie batérií a maximálny čas použitia. Detekčná dištancia 2600 m.

Špeciálna funkcia prístroja – zabudovaná buzola s meraním náklonu umožňujúca spoľahlivú identifikáciu azimutu na nájdenie cesty k zvolenému objektu.

 

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty