InfiRay Finder FL 35R V2 LRF termálny monokulár s diaľkomerom

2 350  s DPH

Na sklade

Vďaka LCOS displeju s rozlíšením 1280 x 960 pixelov je každý zdroj tepla veľmi dobre viditeľný . Obnovovacia frekvencia obrazu 50 Hz zaisťuje nepretržitý, úplne plynulý obraz. Špeciálny inteligentný algoritmus redukuje obrazový šum a robí zdroje tepla ešte lepšie rozpoznateľnými. Vďaka objektívu s ohniskovou vzdialenosťou 25 mm a 12 mm snímaču s rozlíšením 384×288 pixelov je zorné pole široké. Pri manuálnom zaostrovaní je možné obraz vždy zaostriť.

Použitie prístroja je mimoriadne jednoduché. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu ho možno ľahko držať jednou rukou, zatiaľ čo druhú ruku ponecháte voľnú. Jednoduché menu umožňuje ľahké ovládanie. Zapne sa za pár sekúnd, takže je okamžite pripravený na použitie, keď ho potrebujete. Krátkym stlačením hlavného vypínača sa dá uviesť do pohotovostného režimu, z ktorého sa dá okamžite uviesť do činnosti. Užívateľ si môže zvoliť medzi automatickou a manuálnou kalibráciou. Prístroj je vodeodolný, takže je s ním možné pracovať aj  za zhoršených  poveternostných podmienok.

2x, 3x a 4x digitálne zväčšenie uľahčuje sledovanie detailov. Čierne zvýraznenie, biele zvýraznenie, červené zvýraznenie a plnefarebný režim pomáhajú používateľovi pri optimálnej detekcii za rôznych terénnych a teplotných podmienok. Zariadenie je vybavené pomocným LED svetlom, ktoré v prípade potreby funguje ako baterka. Inštaláciou zabudovaného vysielača Wifi a aplikácie pre mobilný telefón možno videný obraz preniesť do zariadení so systémom Android aj IOS (aplikácia Xeye Pro) a zaznamenať do vnútornej pamäte fotoaparátu prostredníctvom  rozhrania aplikácie.

Fotografie a videozáznamy je možné zaznamenávať na zabudovanú pamäť 16 Gb. Funkcia snímania fotografií a videa sa ľahko ovláda jediným tlačidlom. Nasnímané obrázky a videá je možné prenášať z fotoaparátu do úložiska PC pomocou FTP klienta (napr. Filezilla). K termokamere je možné súčasne pripojiť až 4 mobilné zariadenia cez Wifi.

Užitočnou funkciou je zabudovaný diaľkomer, ktorý umožňuje okamžité zobrazenie odhadovanej vzdialenosti výberom výšky pozorovaného cieľa na displeji zariadenia zhora nadol pomocou dvoch tlačidiel.

So zabudovanou batériou ho možno prevádzkovať nepretržite a ekonomicky až 6 hodín. V pohotovostnom režime je možné displej vypnúť a potom znova zapnúť stlačením jedného tlačidla. Nie je potrebné sa obťažovať s výmenou vybitých batérií. Zariadenie je možné nabíjať z počítača pomocou nabíjacieho kábla USB alebo zo sieťovej zásuvky 230 V pomocou ľubovoľného adaptéra pre mobilný telefón. Pomocou video kábla dodávaného so zariadením je možné obraz, ktorý vidí zariadenie, zaznamenať aj pomocou externej jednotky na snímanie obrazu.

* Funkcia WiFi sa aktivuje až po vypnutí režimu šetrenia batérie!

*pozor každá krajina má upravené zákony pre používanie termovíznych , digitálnych prístrojov a pod. , kupujúci sa zaväzuje používať prístroj v súlade so zákonom krajiny, v ktorej bude prístroj používať !!!!!

Podľa ustanovení zákona SR je použitie elektronického optického zariadenia počas lovu porušením zákona v poľovníctve!

Technické parametre

Ohnisková vzdialenosť objektívu35 mm manuálne zaostrenie
Základné optické zväčšenie2.5x
Digitálny zoom1.5x / 2x / 2.5x / 3x / 3.5x / 4x
Zväčšenie min.2.5x
Zväčšenie max.10x
Senzor384×288 pixel nechladený microbolometer, veľkosť pixelu: 12 µm, NETD <= 40 mK
Video záznamáno
Rozlíšenie obrazovky1280×960  LCOS
Interná pamäť16 GB 
Napájaniezabudovaná Li-ion batéria, nabíjateľná
Statív ( závit )1/4 coll
Diopternastaviteľný
TypMonokulár
Frekvencia opakovania obrazu50 Hz
Farebné režimy obrazuHorúca čierna, horúca biela, horúca červená, plnofarebný
Uhol zorného poľa10.5° x 7.9°
Zaostrovacia vzdialenosť1m
Spektrálny rozsah8-14 μm
Nárazuvzdornosť1m 
Životnosť batérie (pri teplote 20°C)až 6 hod
VodeodolnosťIP66
Prevádzková / skladovacia teplota-20℃- +50℃ / -30℃- +60℃
Rozmery70 x 52 x 130 mm
Hmotnosť 320g

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty