Nôž Bojec – 95×18/ Čierny Hrab 

99  s DPH

Nie je na sklade

Vďaka elegantnému spojeniu ocele 95×18 s jednoduchosťou čierneho hrabu, je tento nôž jedinečným, luxusným kúskom. Avšak napriek jeho krásnemu vzhľadu je to Nožný bojovník – ideálny pre lov a turistiku, s hrúbkou čepele 5 mm , s týmto nožom môžete sekať vetvy, preseknúť lano a naporcovať mäso bez obáv z poranenia ruky. Tento nôž je jednotkou medzi nožmi.

Čepeľ – oceľ 95×18
Rukoväť  čierny hrab
Púzdro noža – prírodná koža

Vlastnosti
Dĺžka čepele, mm155
Dĺžka rukoväte, mm125
Materiál čepele95X18
Najväčšia šírka čepele, mm35
Celková dĺžka, mm280
Tvrdosť ocele, HRC57-59
Hrúbka trupu, mm5
Hrúbka rukoväte (v sv. Dieloch), mm20
Šírka rukoväte (v častiach), mm30

Oceľ 95X18 – je nehrdzavejúca oceľ, má vysokú tvrdosť a zároveň je pružná. Nie je žiadnym tajomstvom, že sú z neho vyrábané ložiská, na ktoré sa kladú vysoké nároky na tvrdosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Kovový nôž z ocele 95 x 18 zostáva aj po dlhej dobe ostrý. Tieto nože vyžadujú malú starostlivosť a odolávajú vlhkosti, sú vhodné pre lovcov, rybárov a turistov. Pri výrobe čepiele prebieha proces kovania v našom závode a zložitý procesom vytvrdzovania v tepelných peciach (pri 1050 stupňoch s popúšťaním). Čepele majú tvrdosť 59 jednotiek na stupnici Rockwell (jednotky tvrdosti).

Čierny hrab – Stabilizované, upravené, lakované drevo je dokonale vhodné na výrobu rukovätí nožov a iných nástrojov. Drevo je nasávané do celej hĺbky vo vákuu vysoko kvalitnou polymerizačnou zmesou a farbami odolnými voči vlhkosti, ultrafialovému žiareniu, teplu.

 

Objednávky expedujeme do 48 hod. od potvrdenia

Mohlo by sa Vám páčiť

Zľavnené produkty